Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Lublinie

Logo - Starostwo Powiatowe w Lublinie

Redakcja biuletynu

Adres redakcji biuletynu

Starostwo Powiatowe w Lublinie
ul. Spokojna 9
20-074 Lublin
tel. 81 528 66 16
fax. 81 528 66 01
organizacja@powiat.lublin.pl

Administrator główny

Nazwisko i imię Email Telefon
Administrator Administrator
Misztal Łukasz l.misztal@powiat.lublin.pl

Lista redaktorów

Nazwisko i imię Email Telefon
Administrator Administrator
Banaszek Tomasz t.banaszek@powiat.lublin.pl 815286750
Bartnik Agata
Batyra Przemysław
Danielak Katarzyna
Droździel Łukasz
Dudziński Krzysztof
Gajur-Solarz Magdalena
Gołoś Izabela rada@powiat.lublin.pl
Gomółka Sylwiusz 81/52-86-609
Grabarz Katarzyna
Joć Olga
Juszka Katarzyna
Kalinowska - Gałat Aneta
Kąkol Emilia
Kępa Małgorzata m.kepa@powiat.lublin.pl 815286610
Kiljanek-Kędzierska Ewa
Klimek Dorota zarzad@powiat.lublin.pl 81 528-66-07
Kołodziej Dorota d.kolodziej@powiat.lublin.pl 815286734
Kotarski Paweł
Kowalczyk Grzegorz 81 528-66-76
Kozieł Kamil k.koziel@powiat.lublin.pl
Krzysztoń Kinga 81 52 86 688
Kula Beata organizacja@powiat.lublin.pl 815286621
Łukasz Wiater l.wiater@powiat.lublin.pl
Maj Anna
Maj Magdalena
Majkut Agata
Masłowska Joanna 81 528-67-12
Masłowski Mariusz m.maslowski@powiat.lublin.pl 815286665
Maziarczyk Andrzej a.maziarczyk@powiat.lublin.pl 81 5286734
Mączka Michał 517 34 48; 516 10 42
Misztal Marta
Mitura Monika m.mitura@powiat.lublin.pl
Myśliwiec Justyna
Piekutowska Justyna
Pietrzak Anna 81 528-67-31
Portka Katarzyna
Pytka Monika
Pyz Elżbieta
Reszka Michał m.reszka@powiat.lublin.pl
Rypina Sylwia
Spasówka Sylwia
Szewczyk Dorota
Szymończyk Beata b.szymonczyk@powiat.lublin.pl 815286685
Tomasik Jolanta
Toporowska-Lebiocka Magdalena 81 528-66-51
Tyszko Barbara
Urban Krystyna k.urban@powiat.lublin.pl
Wapiński Waldemar
Wąsik Anna
Wenecka Justyna
Wieleba Agnieszka 81 528-66-63
Wójciak Agnieszka 81 528-66-61
Wójcik Monika 81 528-66-71
Zalewski Michał
Zawiślak Anna
Zawiślak Michał